"Sen adım at, ben yanındayım."

Neden VePsikolog?

“Kendisiyle barışmak istiyorsa; müzisyen müzik yapmalı, ressam resim yapmalı, şair şiir yazmalıdır.”
Abraham Maslow
Biz de en iyi bildiğimiz alan olan ruh sağlığı alanındaki tecrübelerimizi şimdi de online platforma aktarıyoruz. VePsikolog olarak amacımız siz değerli danışanlarımızı ve her biri alanında deneyimli, mesleğinde kendini kanıtlamış uzman psikologlarımızı en güvenli, hızlı ve kolay biçimde bir araya getirmektir.
Kurumsal

Misyon

Uzmanlığımız olan ruh sağlığı alanını şimdi de online platforma taşıdık. Herkes için, her yerden kolayca ulaşılabilir; etik kurallar dâhilinde ve yüksek kalite standartlarında ruh sağlığı hizmeti veriyoruz.

Vizyon

En ileri ve güvenli teknolojileri uzman kadrolar ile bir araya getirip; topluma fayda sağlayacak diğer sağlık alanlarında da hizmet sunmak ve sürdürülebilir büyümemizi korurken danışanlarımızın memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak.

Size ulaşmak için adım attık ve atmaya devam ediyoruz.

Siz de kendiniz için adım atmaya bugün başlayın, biz yanınızdayız.

Kurumsal

Deneyim

Tüm uzmanlarımız ve yönetim ekibimiz, Türkiye ve dünyanın en iyi eğitim kurumlarında eğitimlerini tamamlamış deneyimli uzman psikologlardır. Sadece terapi hizmeti veren kadromuz değil, site kurucumuz ve yönetimimiz de uzman klinik psikologlardan oluşmaktadır ve bunun verdiği avantajla size çok yakınız, ihtiyaçlarınızı biliyoruz. En büyük öğrenme kaynağımız olan siz danışanlarımızdan öğrendiklerimizi online platforma da taşıyarak, en iyi bildiğimiz, en deneyimli olduğumuz alanı temsil etmeye devam ediyoruz.

Kurumsal

Sizi Anlayan ve Kaliteli Hizmet

Odak noktamız herkese ulaşmak olduğu gibi, memnuniyetinizi de en üst düzeyde tutmaktır. Danışanlarımıza, meslek etiklerine ve kendimize saygı duyuyoruz. Her bir danışanımızın farklı ihtiyaçları olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Kurumsal

Psikoloğunuzla Ücretsiz Olarak Tanışma Fırsatı

Endişelerinizin ve sorularınızın olduğunu biliyoruz. Seans satın almadan önce herhangi bir ödeme yapmadan veya taahhüt vermeden, size yardımcı olacağını düşündüğünüz psikolog ile 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme hakkınızı kullanarak tanışabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kurumsal

Sürdürülebilir İlişki

İhtiyaçlarınızı önemsiyoruz. Dilediğiniz zaman, herhangi bir açıklama yapmanıza gerek kalmaksızın uzman terapistinizi değiştirebilirsiniz. Şikâyet veya önerilerinizi dikkate alıp en kısa zamanda dileklerinizi yerine getirme çabası içerisindeyiz. VePsikolog ailesi olarak her ihtiyacınıza cevap vermek ve sizinle ilişkimizi sürdürülebilir kılmak en asli amaçlarımızdandır.

Kurumsal

Ulaşılabilirlik

Yoğun geçen günlerinizden dolayı terapi için zaman bulmakta zorluk çektiğinizin farkındayız. Bu sebeple uzman psikologlarımız hafta sonları ve günün farklı saatlerinde size yardımcı olmak adına terapilerini sürdürmektedirler.

Kurumsal

Tek noktadan hizmet

Sizi herhangi başka bir siteye, platforma veya uygulamaya yönlendirmiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri tek bir noktadan sağlayarak uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Kurumsal

Yüksek Güvenlik

Veri güvenliğine büyük önem veriyor, danışanlarımızın kesintisiz ve güvenli hizmet almaları için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.