"Sen adım at, ben yanındayım."

vepsikolog.com, dünya normlarına uygun tasarlanmış, çevrimiçi, kolay erişilebilir ve uygun maliyetli psikolojik destek ve danışmanlık platformudur. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla lisanslı ve alanında uzman online psikologlara anında ulaşıp görüşmeye başlayabilir veya istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.

Evet. Psikolojik destek almak isteyen sizlerin gizlilik konusunda hassasiyetlerinizin farkındayız. Dilerseniz gerçek isminiz, dilerseniz belirleyeceğiniz "Kullanıcı Adı (Rumuz)" ile kişisel bilgilerinizi paylaşmadan seans satın alabilirsiniz. Uzman terapistlerimiz, hassasiyetlerinizi bilirler ve henüz rahat olmadığınız bir duruma sizi zorlamaktansa gizliliğe ve zamanla gelişecek güvene değer verirler.

Danışana ait her türlü veri "Paylaşımsız (Dedicated)" sunucularımızda en üst güvenlik seviyesinde saklanmakta ve uzman psikologlarımızla görüşmeleriniz sırasında ses ve görüntü kaydı alınmamaktadır.

Bireysel Terapi
Aile ve Çift Terapisi
Çocuk ve Ergen Terapisi
Depresyon
Anksiyete (Kaygı)
Panik Atak
Borderline (Sınırda Kişilik Bozukluğu)
Bipolar Bozukluk 
Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı)
Cinsel Terapi
Cinsel Kimlik
Fobiler
Bağımlılık
Stres
TSSB (Travma Sonrası Stres Bozukluğu)
Yeme Bozuklukları ve Beden Algısı
İş Yerinde Ruh Sağlığı
Evlilik ve Boşanma
Kişisel Gelişim
ve bunlar gibi pek çok diğer alanda.

Uzman psikologlarımıza mesaj yoluyla veya 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme sırasında sorularınızı iletebilirsiniz.

Yoğun geçen günlerinizden dolayı terapi için zaman bulmakta zorluk çektiğinizin farkındayız. Bu sebeple uzman psikologlarımız hafta sonları ve günün farklı saatlerinde size yardımcı olmak adına terapilerini sürdürmektedirler.

Her marka mobil cihazınız ve bilgisayarınızdan katılım sağlayabilirsiniz.

Evet, online psikoloğunuzla tanışma ve birbirinize uygunluğunuzu belirlemek adına ön görüşme yapabilirsiniz. Dilerseniz hemen dilerseniz randevu oluşturarak ön görüşme yapabilirsiniz. 15 dakika süren ön görüşmeler, platform üzerinden görüntülü görüşme şeklinde ve ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Ödemelerinizi iyzico güvencesi altında kredi kartı aracılığı ile yapabilirsiniz. Ödeme yapma sürecinde vereceğiniz tüm kişisel bilgiler ve kart bilgileri ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır.

Akut kriz anları, kendinize veya başkalarına zarar verme ve intihar düşünceleri gibi acil müdahale gerektiren durumlar için en yakın sağlık kuruluşuna müracaat etmelisiniz. Bunun dışındaki pek çok psikolojik destek ihtiyacı için online terapi hizmeti uygun ve etkilidir.

"ÜYE OL" butonunu tıklayarak veya görüşmek istediğiniz uzmanı seçtikten sonra “Hemen Ücretsiz Görüş”, "Ücretsiz Randevu Talebi", “Randevu Al” butonlarını kullanarak 1 dakika içerisinde sisteme kayıt olabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan "Canlı Destek" kısmından veya bilgi@vepsikolog.com adresi üzerinden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.